در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
نقش دستگاه حضور غياب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/11/4  ساعت: ۱۴

سايت فراتكنو در اين مقاله سعي دارد تا شما عزيزان خواننده را با مقوله كنترل زمان و بهره وري و اهميت نقش دستگاه حضور غياب در امر كنترل زمان و بهره وري آشنا سازد.

در ابتداي مقاله به تعريف چند اصطلاح ميپردازيم

مديريت زمان:

مديريت زمان به انگليسي (time management) به مجموعه اعمال و طرح هايي كه به منظور كنترل آگاهانه بر روي زماني است كه صرف فعاليت هاي معين مي شود كه به منظور افزايش كارايي بهتر صورت مي پذيرد گفته مي شود.

مسئله مديريت زمان (time management) از دير باز مورد توجه تمدن هاي مختلف بوده است و امروزه نيز اين توجه بيش از پيش وجود دارد به گونه اي كه فناوري هاي جديد مانند دستگاه حضور و غياب محيطي را فراهم آوردند كه مي توان تقريبا در مدت زماني كوتاه به اطلاعاتي وسيع از قبيل ميزان كاركرد پرسنل، مقدار اضافه كاري، ميزان كسري كار و مواردي از اين قبيل دست يافت وكارهاي مربوط به شيفت كاري پرسنل و مديريت زمان را بسيار نظم بخشيده و تسريع كنيد و فرايندهاي اداري كمتر دستخوش كاغذ بازي و ملزومات غير لازم قرار مي گيرد.

ما همواره براي موفقيت بيشتر نيازمند بكارگيري راهبرد هاي مديريت زمان مي باشيم اين راهبردها براي استفاده بهينه از وقت تنطيم شده وجلوگيري از هدر رفت و پرتي ساعات كاري و به عنوان روشي براي پايش و كنترل زمان بكار مي رود كه در نتيجه منجر به افزايش بهره وري سازمان شما نيز مي گردد.

در اين رابطه دستگاه حضور و غياب و بطوركلي اتوماسيون هاي اداري مي توانند در زمينه هاي مختلفي از جمله :

۱- ايجاده انگيزه لازم براي انجام كار

۲- جلوگيري از اتلاف وقت

۳- كاهش فشار روزانه و درنتيجه افزايش سلامت روان و افزايش كارايي سازماندهي و بهره وري به شما در  اداره ي مجموعه كمك شاياني ارائه دهند.

:
برچسب‌ها:

[ ]