در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
نرم افزار حضور غياب رايگان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1397/7/17  ساعت: ۱۴

از گذشته تا امروز به طور كلي ۲ روش حضور و غياب براي پرسنل شركت ها و سازمان ها و حتي دانش آموزان وجود داشته است. روش اول استفاده از راه هاي قديمي و زمان گير كه حضور و غياب به صورت دستي و يادداشت روي كاغذ بود كه مدت هاست از سازمان ها حذف گرديده است و روش دوم كه موضوع وبسايت فراتكنو و مقاله ي امروز ما مي باشد، استفاده از نرم افزار حضور و غياب و دستگاه حضور غياب اثر انگشتي ، تشخيص چهره و يا كارتي ،كه باز در همين بخش مدل هاي كارتي كمي منسوخ و از رده خارج شده اند.

مي توان گفت در حال حاضر اكثر شركت ها و سازمان ها از اين دستگاه ها استفاده نموده و حضور و غياب كاركنان خود را از طريق آن ثبت مي نمايند.

 

نرم افزار حضور و غياب چيست؟

در كنار دستگاه هاي حضور و غياب كه تردد را بسيار آسوده تر كرده است مسئله ي مهمي كه مطرح مي شود موضوع نرم افزار حضور و غياب مي باشد. يكي از انواع نرم افزارهاي كاربردي در مجموعه هاي اداري و سازماني و حتي آموزشي، نرم افزارهاي حضور و غياب مي باشد. اين نرم افزار ها با هدف كاهش زمان و انرژي جايگزين حضور و غياب هاي سنتي طراحي شده اند كه تاكنون شركت ها و سازمان هاي بسياري اقدام به تهيه آن كرده اند.

 

تفاوت نرم افزار ساده(رايگان) و جامع

نرم افزار حضور و غياب رايگان نمونه اي ابتدايي از نرم افزار حضور و غياب بوده كه معمولا به صورت رايگان همراه دستگاه حضور و غياب ارائه مي شود و امكانات خاص از جمله امكان تعريف شيفت هاي چرخشي و پيچيده و يا قابليت چند كاربري و… را ندارد ولي نرم افزار جامع سطح پيشرفته تري از نرم افزار رايگان مي باشد كه معمولا به صورت جداگانه در صورت نياز به مشتريان پيشنهاد مي شود.نرم افزار جامع براي مجموعه هاي بزرگ با شيفت هاي خاص كاربرد دارد.از ديگر تفاوت هاي اين نرم افزار ها مي توان سطح دسترسي، ميزان تعداد مدير براي نرم افزار و … را نام برد كه اكثرا با تعداد كارمندان قيمت گذاري مي شود.

 

نرم افزار حضور و غياب در مدارس

نرم افزار حضور و غياب مدارس نيز نوع ديگري از همين نرم افزارها بوده كه امكانات بي نظيري را در اختيار والدين، مديران و معلمين مدارس قرار مي دهد. با استفاده از اين نرم افزارها امكان مديريت و كنترل دانش آموزان و همچنين معلمين بسيار ساده شده و ديگر نيازي به روش هاي فيزيكي كنترل نخواهد بود. نرم افزار حضور و غياب مدارس كه بيشتر در مدارس هوشمند مورد استفاده قرار مي گيرد، ابزاري است كه امكان مديريت و كنترل دانش آموزان را هم به مديران مدرسه و هم به والدين دانش آموز خواهد داد تا از بابت بودن فرزند خود در مدرسه اطمينان حاصل نمايند.

 

نرم افزار حضور و غياب تحت وب

نرم افزار حضور و غياب تحت وب مانند يك نرم افزار جامع عمل كرده و مي تواند تمامي مشخصات و امكانات نرم افزار جامع را داشته باشد با اين تفاوت كه در نرم افزار حضور و غياب تحت وب اين امكان وجود دارد كه شما در هر مكان و هر زماني كه به اينترنت دسترسي داشته باشيد مي توانيد به پنل نرم افزار حضور و غياب وارد شده و تغييرات و يا تردد خود را ثبت كنيد.با توجه به اهميت زمان و بستر اينترنت مي توان گفت بهترين نرم افزار حضور غياب،نرم افزاري مي باشد بتوان در هر موقعيتي و زماني به آن دسترسي داشت.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1397/2/11  ساعت: ۱۳

يك موضوع مهم و اساسي در مورد دستگاه حضور غياب بحث نوع نرم افزار هايي مي باشد كه همراه دستگاه ارائه مي شود.محصولات حضور و غياب فراتكنو داراي دو نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق دستمزد مي باشند.

امروز از وبسايت مجموعه فراتكنو با مقاله ديگري تحت عنوان انواع اضافه كار در نرم افزار حضوروغياب فراتكنو در خدمت شما خواهيم بود.

در اين مقاله سعي كرده ايم كه مبحث اضافه كاري را به طور مختصر توضيح و انواع آن را شرح دهيم.

در ابتداي مقاله به تعريف اضافه كاري خواهيم پرداخت

بطور كلي اضافه كاري به مقدار زمان بيشتر حضور كارمند در محل كار نسبت به طول شيفت كاري تعريف شده توسط مجموعه گفته مي شود.

اضافه كاري معمولا نيز با پرداخت وجه اضافه تحت عنوان اضافه كاري همراه است.

در نرم فزار حضوروغياب فراتكنو اضافه كاري به ۳ روش مورد محاسبه قرار مي گيرد كه عبارتند از:
۱- اضافه كاري بيش از طول شيفت در روز

۲- اضافه كاري بيش از طول شيفت در ماه

۳- اضافه كاري خارج از ساعت كاري

كه در ادامه به شرح موارد فوق مي پردازيم

اضافه كار بيش از طول شيفت در روز:

در صورت انتخاب اين گزينه در نرم افزار حضوروغياب مبناي محاسبه اضافه كاري طول شيفت تعريف شده توسط مدير سيستم مي باشد به مثال زير توجه كنيد

فرض كنيد در نرم افزار حضور و غياب شيفت از ساعتت ۸ الي ۱۶ تنظيم شده است در اين شيفت طول شيفت ۸ ساعت مشخص شده اگر پرسنل مجموعه شما بيشتر از طول شيفت تعريف شده كار كند مقدار كاركرد اضافه در نرم افزار محاسبه كاركرد به عنوان اضافه كاري در نظر گرفته مي شود

اضافه كار بيش از طول شيفت در ماه:

در صورت انتخاب اين گزينه مبناي محاسبه اضافه كاري در نرم افزار بر اساس طول شيفت در ماه محاسبه خواهد شد

به طور مثال كارمند شما با توجه به طول شيفت تعريف شده موظف به پركردن ساعات كاري مشخصي در ماه خواهد بود اگر كاركرد ماهانه پرسنل بيشتر از مقدار تعيين شده در ماه باشد نرم افزار مقدار اضافي را به عنوان اضافه كاري در نظر خواهد گرفت و كسري كاري صفر خواهد بود

اضافه كار بعد از ساعت كاري

در صورت انتخاب اين گزينه مبناي محاسبه اضافه كاري ديگر طول شيفت تعريف شده نخواهد بود بلكه اتمام ساعت كاري مبناي محاسبه اضافه كاري خواهد بود

تفاوت گزينه اول اضافه كاري بيش از طول شيفت در روز با گزينه سوم اضافه كار بعد از ساعت كاري  در اين است كه در صورت انتخاب گزينه اول كارمند مجموعه شما تا زماني كه طول شيفت خود را پر نكند اضافه كاري دريافت نخواهد كرد اما در گزينه سوم (اضافه كار خارج ساعت كاري ) كارمند شما مي تواند در صورت عدم پر كردن طول شيفت خود اضافه كار دريافت نمايد.

مثال: شيفت كاري ۸الي ۱۶ تنظيم شده است ساعت ورود پرسنل ۹ الي ۱۷ بوده است در صورت انتخاب گزينه اول كارمند اضافه كاري نخواهد داشت درصورت انتخاب گزينه سوم نرم افزار براي كارمند ۶۰ دقيقه اضافه كاري منظور خواهد كرد.

تا اينجا سعي شد با ارائه ي مثال هاي ساده و توضيحات قابل فهم انواع اضافه كاري در نرم افزار حضور غياب رايگان فراتكنو را براي شما عزيزان شرح دهيم درصورتي كه سوالي در خصوص هر بخش داشتيد كافيست با شماره پشتيباني ۰۲۱-۷۷۶۵۱۸۱۰ تماس حاصل فرماييد تا در اسرع پاسخگوي شما عزيزان باشيم.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1397/1/29  ساعت: ۱۱

دستگاه حضور و غياب F70:

شايد يكي از راه هايي كه باعث رشد يك مجموعه و صرفه جويي در زمان باشد، انتخاب يك دستگاه حضور غياب مناسب است كه كار حضور و غياب پرسنل را راحت تر مي كند.اگر كمي در بازار جستجو كرده باشيد با برند ها و مدل هاي متفاوت در اين زمينه روبررو خواهيد شد پيشنهادي كه ما براي شما داريم، دستگاه حضور و غياب مدل F70 ، سري جديد از محصولات حضور و غياب فراتكنو مي باشد كه بعد بررسي هاي بسيار تخصصي سرانجام روانه ي بازار شد. مدل F70 امكان شناسايي تردد از طريق اثر انگشت، كارت و رمز عبور را فراهم مي كند و با توجه به كيفيت، كارايي و قيمت مناسب آن طرفداران زيادي را در مدت زمان كوتاهي به خود جلب كرده است.دستگاه حضور و غياب F70 امكان تخليه اطلاعات از طريق USB و شبكه را داراست و ازجمله خصوصيات هاي جالب آن: امكان تغيير سخنگوي دستگاه به صداي دلخواه مشتري و پايه ي خاص آن كه استفاده به صورت روميزي و ديواري را فراهم مي كند.اين دستگاه داراي منوي كاربري بسيار آسان مي باشد و تمامي منو هاي ان به زبان فارسي بوده درضمن سنسور اثر انگشت آن امكان شناسايي در كمتر از نيم ثانيه را دارا مي باشد. همراه دستگاه دو نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق دستمزد ارائه مي شود كه پردازش اطلاعات و تردد ها را با توجه به الگوي كاري كه تعريف مي كنيد انجام مي دهد.اگر شركت يا مجموعه اي كوچك يا متوسط داريد و به دنبال دستگاهي با كيفيت و قيمت مناسب هستيد پيشنهاد ما مدل F70 مي باشد.

مشخصات فنيمقادير
نحوه شناسايي اثر انگشت | كارت بدون تماس | رمز عبور
نمايشگر ۴ اينچ با منوي فارسي
ظرفيت اثر انگشت ۱۰۰۰
ظرفيت كارت ۱۰۰۰
ظرفيت تردد ۱۰۰.۰۰۰
نوع كارت ID Card | 125KHz
صدا سخنگوي فارسي با قابليت تغيير صدا
ارتباطات TCP/IP | USB
منبع تغذيه DC 5V-1A
زمان تشخيص كمتر از ۰.۵ ثانيه
دماي استاندارد عملكرد ۰ درجه الي ۴۵ درجه سانتيگراد
رطوبت استاندارد عملكرد ۲۰% الي ۸۰%
ابعاد ۱۹۵x140x30 mm
ساير قابليت ها تعريف ۱۰ اثر انگشت براي هر شخص
استفاده روميزي و ديواري
:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/4/31  ساعت: ۰۷

دستگاه حضور و غياب مدل F300 يكي از بهترين، پرفروش ترين و محبوب ترين دستگاه هاي شركت فراتكنو مي باشد. اين دستگاه در رنج مياني دستگاه ها قرار دارد و متناسب با مجموعه ها و شركت هاي مختلف مي باشد.البته ما اين مدل دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي را به مجموعه هاي كارگاهي كه با دست سروكار دارند (در صورتي كه دست آن ها صاف يا كثيف مي شود) پيشنهاد نمي كنيم.اين دستگاه امكان ثبت تردد از طريق اثر انشگت، كارت بدون تماس و رمز عبور را براي شما فراهم مي كند.به اين روش كه در زمان ورود پرسنل يا افراد به مجموعه بدون نياز به زدن كليدي انگشت تعريف شده ي خود را روي سنسور دستگاه گذاشته تا تيك سبز را روي صفحه نمايش مشاهده كنند و براي خروج نيز به همين صورت انجام مي شود.سنسوري كه در اين مدل دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي به كار رفته است از نوع سنسور نوري ضدخش مي باشد كه در صورتي كه اثر انگشت به خوبي تعريف شده باشد در كمتر از ۰.۵ ثانيه تردد را ثبت و ذخيره مي كند.همراه اين دستگاه دو نرم افزار است كه عمليات پردازش و محاسبات تردد ها را انجام مي دهد .براي ارتباط بين دستگاه و نرم افزار دو راه مختلف پورت شبكه و پورت USB وجود دارد كه روش دوم كار را براي مشتريان بسيار آسوده مي كند و نيازي عمليات كابل كشي و داكت كشي ندارد.يعني دستگاه مي توانيد در هر مكاني نصب شود و شما به راحتي تخليه اطلاعات را انجام داده و براي متصدي نرم افزار ارسال كنيد.ديگر مزيت اين دستگاه امكان تعريف سطح دسترسي براي افراد مختلف مي باشد يعني شما به راحتي مي توانيد مشخص كنيد كه چه شخصي به منو ها دسترسي داشته باشد و يا اين كه شخصي فقط بتواند عمليات تخليه را انجام دهد.همچنين امكان تعريف هر ۱۰ انگشت براي افراد وجود دارد تا در صورت زخم شدن يا … بتوانند با انگشت ديگري تردد خود را ثبت كنند.

همراه با نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق و دستمزد رايگان

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/4/24  ساعت: ۰۶

توضيحات دستگاه حضور و غياب مدل f400 : (همراه با نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق دستمزد)

با گذشت زمان و پيشرفت تكنولوژي در دنياي امروز دستگاه حضور و غياب جايگزين ورود و خروج هاي دستي شده است. با وجود دستگاه حضور و غياب افراد به راحتي تردد خود را ثبت مي كنند و نيازي به برگه هاي ثبت تردد و محاسبات دستي و دشوار نيست.همچنين امكان تقلب و ثبت ساعت به صورت دلخواه براي پرسنل وجود ندارد.در واقع امكان خطا و ناحق شدن حقوق كسي با آمدن آن كمتر شده و باعث سهولت و صرفه جويي در زمان مديران شده است.

دستگاه حضور و غياب

دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي كه در تصوير مشاهده مي كنيد مدل F400 فراتكنو است كه يكي از محبوب ترين دستگاه حضور و غياب شركت فراتكنو مي باشد.در اين دستگاه قابليت شناسايي از طريق اثر انگشت ، كارت بدون تماس و رمز عبور تعبيه شده است. بدين صورت كه پرسنل مي توانند از طريق يكي از روش هاي بالا تردد ورود، خروج، مرخصي يا ماموريت خود را ثبت كنند.شما مي توانيد براي هر شخص ۱۰ اثر انگشت را تعريف كنيد كه اگر به هر دليل (كثيفي انگشت،زخم شدن انگشت و …) شخص نتوانست با يكي از انگشت ها تردد بزند با انگشت ديگر انجام شود.روي اين دستگاه براي هر شخص يك كد كاربري در نظر گرفته مي شود كه فقط مخصوص خود همان شخص است.راه هاي ارتباطي بين دستگاه و نرم افزار حضور و غياب علاوه بر پورت شبكه كه با يك كابل بين دستگاه و كامپيوتر وصل مي شود مي توانيد از طريق USB و بدون نياز به كابل كشي انتقال اطلاعات را انجام دهيد.اين دستگاه داراي سخنگوي فارسي و سيستم عامل لينوكس مي باشد.در هر بار تخليه اطلاعات شما مي توانيد بازه ي زماني دلخواه را انتخاب كنيد تا يك نسخه ي كپي از تردد پرسنل برايتان ارسال شود.يكي ديگر از مزيت هاي اين دستگاه قابليت آپلود عكس پرسنل مي باشد تادر زمان ورود خروج تصوير شخص روي LCD دستگاه نمايان شود.همچنين تمام منو هاي آن فارسي مي باشد تا به راحتي هر شخصي بتواند با دستگاه كار كند.مزيت ديگر مهم اين دستگاه امكان تعريف مدير مي باشد تا هر شخصي بجز مدير نتواند به منو هاي آن دسترسي داشته باشد.

:
برچسب‌ها:

[ ]