در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
دستگاه حضور غياب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1397/7/17  ساعت: ۱۴

از گذشته تا امروز به طور كلي ۲ روش حضور و غياب براي پرسنل شركت ها و سازمان ها و حتي دانش آموزان وجود داشته است. روش اول استفاده از راه هاي قديمي و زمان گير كه حضور و غياب به صورت دستي و يادداشت روي كاغذ بود كه مدت هاست از سازمان ها حذف گرديده است و روش دوم كه موضوع وبسايت فراتكنو و مقاله ي امروز ما مي باشد، استفاده از نرم افزار حضور و غياب و دستگاه حضور غياب اثر انگشتي ، تشخيص چهره و يا كارتي ،كه باز در همين بخش مدل هاي كارتي كمي منسوخ و از رده خارج شده اند.

مي توان گفت در حال حاضر اكثر شركت ها و سازمان ها از اين دستگاه ها استفاده نموده و حضور و غياب كاركنان خود را از طريق آن ثبت مي نمايند.

 

نرم افزار حضور و غياب چيست؟

در كنار دستگاه هاي حضور و غياب كه تردد را بسيار آسوده تر كرده است مسئله ي مهمي كه مطرح مي شود موضوع نرم افزار حضور و غياب مي باشد. يكي از انواع نرم افزارهاي كاربردي در مجموعه هاي اداري و سازماني و حتي آموزشي، نرم افزارهاي حضور و غياب مي باشد. اين نرم افزار ها با هدف كاهش زمان و انرژي جايگزين حضور و غياب هاي سنتي طراحي شده اند كه تاكنون شركت ها و سازمان هاي بسياري اقدام به تهيه آن كرده اند.

 

تفاوت نرم افزار ساده(رايگان) و جامع

نرم افزار حضور و غياب رايگان نمونه اي ابتدايي از نرم افزار حضور و غياب بوده كه معمولا به صورت رايگان همراه دستگاه حضور و غياب ارائه مي شود و امكانات خاص از جمله امكان تعريف شيفت هاي چرخشي و پيچيده و يا قابليت چند كاربري و… را ندارد ولي نرم افزار جامع سطح پيشرفته تري از نرم افزار رايگان مي باشد كه معمولا به صورت جداگانه در صورت نياز به مشتريان پيشنهاد مي شود.نرم افزار جامع براي مجموعه هاي بزرگ با شيفت هاي خاص كاربرد دارد.از ديگر تفاوت هاي اين نرم افزار ها مي توان سطح دسترسي، ميزان تعداد مدير براي نرم افزار و … را نام برد كه اكثرا با تعداد كارمندان قيمت گذاري مي شود.

 

نرم افزار حضور و غياب در مدارس

نرم افزار حضور و غياب مدارس نيز نوع ديگري از همين نرم افزارها بوده كه امكانات بي نظيري را در اختيار والدين، مديران و معلمين مدارس قرار مي دهد. با استفاده از اين نرم افزارها امكان مديريت و كنترل دانش آموزان و همچنين معلمين بسيار ساده شده و ديگر نيازي به روش هاي فيزيكي كنترل نخواهد بود. نرم افزار حضور و غياب مدارس كه بيشتر در مدارس هوشمند مورد استفاده قرار مي گيرد، ابزاري است كه امكان مديريت و كنترل دانش آموزان را هم به مديران مدرسه و هم به والدين دانش آموز خواهد داد تا از بابت بودن فرزند خود در مدرسه اطمينان حاصل نمايند.

 

نرم افزار حضور و غياب تحت وب

نرم افزار حضور و غياب تحت وب مانند يك نرم افزار جامع عمل كرده و مي تواند تمامي مشخصات و امكانات نرم افزار جامع را داشته باشد با اين تفاوت كه در نرم افزار حضور و غياب تحت وب اين امكان وجود دارد كه شما در هر مكان و هر زماني كه به اينترنت دسترسي داشته باشيد مي توانيد به پنل نرم افزار حضور و غياب وارد شده و تغييرات و يا تردد خود را ثبت كنيد.با توجه به اهميت زمان و بستر اينترنت مي توان گفت بهترين نرم افزار حضور غياب،نرم افزاري مي باشد بتوان در هر موقعيتي و زماني به آن دسترسي داشت.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1397/2/11  ساعت: ۱۳

يك موضوع مهم و اساسي در مورد دستگاه حضور غياب بحث نوع نرم افزار هايي مي باشد كه همراه دستگاه ارائه مي شود.محصولات حضور و غياب فراتكنو داراي دو نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق دستمزد مي باشند.

امروز از وبسايت مجموعه فراتكنو با مقاله ديگري تحت عنوان انواع اضافه كار در نرم افزار حضوروغياب فراتكنو در خدمت شما خواهيم بود.

در اين مقاله سعي كرده ايم كه مبحث اضافه كاري را به طور مختصر توضيح و انواع آن را شرح دهيم.

در ابتداي مقاله به تعريف اضافه كاري خواهيم پرداخت

بطور كلي اضافه كاري به مقدار زمان بيشتر حضور كارمند در محل كار نسبت به طول شيفت كاري تعريف شده توسط مجموعه گفته مي شود.

اضافه كاري معمولا نيز با پرداخت وجه اضافه تحت عنوان اضافه كاري همراه است.

در نرم فزار حضوروغياب فراتكنو اضافه كاري به ۳ روش مورد محاسبه قرار مي گيرد كه عبارتند از:
۱- اضافه كاري بيش از طول شيفت در روز

۲- اضافه كاري بيش از طول شيفت در ماه

۳- اضافه كاري خارج از ساعت كاري

كه در ادامه به شرح موارد فوق مي پردازيم

اضافه كار بيش از طول شيفت در روز:

در صورت انتخاب اين گزينه در نرم افزار حضوروغياب مبناي محاسبه اضافه كاري طول شيفت تعريف شده توسط مدير سيستم مي باشد به مثال زير توجه كنيد

فرض كنيد در نرم افزار حضور و غياب شيفت از ساعتت ۸ الي ۱۶ تنظيم شده است در اين شيفت طول شيفت ۸ ساعت مشخص شده اگر پرسنل مجموعه شما بيشتر از طول شيفت تعريف شده كار كند مقدار كاركرد اضافه در نرم افزار محاسبه كاركرد به عنوان اضافه كاري در نظر گرفته مي شود

اضافه كار بيش از طول شيفت در ماه:

در صورت انتخاب اين گزينه مبناي محاسبه اضافه كاري در نرم افزار بر اساس طول شيفت در ماه محاسبه خواهد شد

به طور مثال كارمند شما با توجه به طول شيفت تعريف شده موظف به پركردن ساعات كاري مشخصي در ماه خواهد بود اگر كاركرد ماهانه پرسنل بيشتر از مقدار تعيين شده در ماه باشد نرم افزار مقدار اضافي را به عنوان اضافه كاري در نظر خواهد گرفت و كسري كاري صفر خواهد بود

اضافه كار بعد از ساعت كاري

در صورت انتخاب اين گزينه مبناي محاسبه اضافه كاري ديگر طول شيفت تعريف شده نخواهد بود بلكه اتمام ساعت كاري مبناي محاسبه اضافه كاري خواهد بود

تفاوت گزينه اول اضافه كاري بيش از طول شيفت در روز با گزينه سوم اضافه كار بعد از ساعت كاري  در اين است كه در صورت انتخاب گزينه اول كارمند مجموعه شما تا زماني كه طول شيفت خود را پر نكند اضافه كاري دريافت نخواهد كرد اما در گزينه سوم (اضافه كار خارج ساعت كاري ) كارمند شما مي تواند در صورت عدم پر كردن طول شيفت خود اضافه كار دريافت نمايد.

مثال: شيفت كاري ۸الي ۱۶ تنظيم شده است ساعت ورود پرسنل ۹ الي ۱۷ بوده است در صورت انتخاب گزينه اول كارمند اضافه كاري نخواهد داشت درصورت انتخاب گزينه سوم نرم افزار براي كارمند ۶۰ دقيقه اضافه كاري منظور خواهد كرد.

تا اينجا سعي شد با ارائه ي مثال هاي ساده و توضيحات قابل فهم انواع اضافه كاري در نرم افزار حضور غياب رايگان فراتكنو را براي شما عزيزان شرح دهيم درصورتي كه سوالي در خصوص هر بخش داشتيد كافيست با شماره پشتيباني ۰۲۱-۷۷۶۵۱۸۱۰ تماس حاصل فرماييد تا در اسرع پاسخگوي شما عزيزان باشيم.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1397/1/29  ساعت: ۱۱

دستگاه حضور و غياب F70:

شايد يكي از راه هايي كه باعث رشد يك مجموعه و صرفه جويي در زمان باشد، انتخاب يك دستگاه حضور غياب مناسب است كه كار حضور و غياب پرسنل را راحت تر مي كند.اگر كمي در بازار جستجو كرده باشيد با برند ها و مدل هاي متفاوت در اين زمينه روبررو خواهيد شد پيشنهادي كه ما براي شما داريم، دستگاه حضور و غياب مدل F70 ، سري جديد از محصولات حضور و غياب فراتكنو مي باشد كه بعد بررسي هاي بسيار تخصصي سرانجام روانه ي بازار شد. مدل F70 امكان شناسايي تردد از طريق اثر انگشت، كارت و رمز عبور را فراهم مي كند و با توجه به كيفيت، كارايي و قيمت مناسب آن طرفداران زيادي را در مدت زمان كوتاهي به خود جلب كرده است.دستگاه حضور و غياب F70 امكان تخليه اطلاعات از طريق USB و شبكه را داراست و ازجمله خصوصيات هاي جالب آن: امكان تغيير سخنگوي دستگاه به صداي دلخواه مشتري و پايه ي خاص آن كه استفاده به صورت روميزي و ديواري را فراهم مي كند.اين دستگاه داراي منوي كاربري بسيار آسان مي باشد و تمامي منو هاي ان به زبان فارسي بوده درضمن سنسور اثر انگشت آن امكان شناسايي در كمتر از نيم ثانيه را دارا مي باشد. همراه دستگاه دو نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق دستمزد ارائه مي شود كه پردازش اطلاعات و تردد ها را با توجه به الگوي كاري كه تعريف مي كنيد انجام مي دهد.اگر شركت يا مجموعه اي كوچك يا متوسط داريد و به دنبال دستگاهي با كيفيت و قيمت مناسب هستيد پيشنهاد ما مدل F70 مي باشد.

مشخصات فنيمقادير
نحوه شناسايي اثر انگشت | كارت بدون تماس | رمز عبور
نمايشگر ۴ اينچ با منوي فارسي
ظرفيت اثر انگشت ۱۰۰۰
ظرفيت كارت ۱۰۰۰
ظرفيت تردد ۱۰۰.۰۰۰
نوع كارت ID Card | 125KHz
صدا سخنگوي فارسي با قابليت تغيير صدا
ارتباطات TCP/IP | USB
منبع تغذيه DC 5V-1A
زمان تشخيص كمتر از ۰.۵ ثانيه
دماي استاندارد عملكرد ۰ درجه الي ۴۵ درجه سانتيگراد
رطوبت استاندارد عملكرد ۲۰% الي ۸۰%
ابعاد ۱۹۵x140x30 mm
ساير قابليت ها تعريف ۱۰ اثر انگشت براي هر شخص
استفاده روميزي و ديواري
:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/11/25  ساعت: ۱۳

امروز از وب سايت فراتكنو با مقاله اي تحت عنوان تفاوت مقوله هاي كسري كار و اضافه كار و تاخير در خدمت شما خوانندگان گرامي هستيم.

در ابتداي مقاله بايد به توضيح جداگانه اين ۳ موضوع بپردازيم تا شما عزيزان با مفهوم اين سه مقوله آشنا شويد و اساسا لزوم استفاده از اين سه المان را در نرم افزارهاي حضور و غياب دريابيد.

اولين مقوله و الماني كه در نرم افزارهاي مربوط به دستگاه حضور غياب مورد بررسي قرار خواهيم داد مبحث تاخير است.

ابتدا با اين پرسش روبرو مي شويم كه تاخير چيست؟

تاخير (اسم مصدرعربي) به معني به عقب انداختن و دير كردن است كه در نرم افزارهاي حضور و غياب مقوله تاخير براي نمايش دير كرد پرسنل نسبت به شروع شيفت استفاده مي شود.

به عنوان مثال يك شيفت كاري را در نظر بگيريد كه از ساعت ۸ الي ۱۶ تنظيم شده است و اگر پرسنل مجموعه شما نسبت به شروع شيفت خود در ورود به مجموعه دير كرد داشته باشد به همان ميزان نرم افزار براي او تاخير ورود در نظر خواهد گرفت.

شايان ذكر است كه نرم افزار حضور و غياب فراتكنو در زمينه تاخير ورود امكان تعيين فرجه ورود يا شناوري را براي كاربر خود فراهم آورده است بدين صورت كه مدير نرم افزار مي تواند دقايقي را به عنوان فرجه براي كاربران در نظر بگيرد براي نمونه به مثال شيفت ۸ تا ۱۶ برمي گرديم كه مدير نرم افزار براي كاربران ۱۵ دقيقه به عنوان فرجه در نظر گرفته است.

در اين صورت نرم افزار حضور و غياب فراتكنو تا ۱۵ دقيقه بعداز شروع شيفت را براي كارمند به عنوان تاخير در نظر نخواهد گرفت و بعد از اتمام زمان فرجه تمام زمان تاخير را به اضافه مقدار فرجه به عنوان تاخير پرسنل منظور مي كند.

مبحث بعدي كه مورد برسي قرار مي گيرد كسري كار است. كسري كار در نرم افزار حضوروغياب فراتكنو به معني كم كاركردن نسبت به طول شيفت مي باشد. بازهم به مثال قبل برمي گرديم.

طول شيفت در اين مثال ۸ ساعت تعريف شده است و اگر پرسنل مجموعه شما نتواند به هر دليلي مقدار طول شيفت خودرا پر كند مقدار باقي مانده در نرم افزار بعنوان كسر كار منظور خواهد شد.

مبحث بعد كه مورد بررسي خواهد گرفت اضافه كاري در نرم افزار حضوروغياب فراتكنو است

به كاركرد بيشتر، نسبت به طول شيفت تعريف شده، اضافه كار اتلاق مي شود كه به سه صورت مورد محاسبه قرار مي گيرد كه در مقالات بعدي به تفضيل در مورد اين سه مورد سخن خواهيم گفت.

تا به اينجاي مقاله به تعريف سه مقوله اضافه كار، تاخير وكسري كار در نرم افزار حضوروغياب فراتكنو پرداختيم در ادامه به مبحث اصلي مقاله كه تفاوت اين المان ها است مي پردازيم بايد توجه داشته باشيد كه مبحث كسري كار و اضافه كار با طول شيفت ارتباط مستقيم دارند پس ابن امر بديهي است كه در صورت وجود كسري كار در كاركرد روزانه ، پرسنل شما مي توانند با اضافه كاري بيشتر مقدار كسري كار خودرا از بين ببرند اما در بحث تاخير ورود پرسنل شما به هيچ وجه نمي توانند تاخير خود را جبران كنند.

پس نتيجه مي گيريم تاخير ورود ارتباط مستقيم با شروع ساعت كاري دارد نه طول شيفت تعريف شده .

در اينجا به پايان يكي ديگر از مقالات وبسايت فراتكنو رسيديم اميدواريم اين مقاله توانسته باشد به شما در استفاده هرچه بهتر از نرم افزار حضوروغياب فراتكنو كمك كرده باشد .

تهيه و تنظيم وبسايت فراتكنو

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/11/4  ساعت: ۱۴

سايت فراتكنو در اين مقاله سعي دارد تا شما عزيزان خواننده را با مقوله كنترل زمان و بهره وري و اهميت نقش دستگاه حضور غياب در امر كنترل زمان و بهره وري آشنا سازد.

در ابتداي مقاله به تعريف چند اصطلاح ميپردازيم

مديريت زمان:

مديريت زمان به انگليسي (time management) به مجموعه اعمال و طرح هايي كه به منظور كنترل آگاهانه بر روي زماني است كه صرف فعاليت هاي معين مي شود كه به منظور افزايش كارايي بهتر صورت مي پذيرد گفته مي شود.

مسئله مديريت زمان (time management) از دير باز مورد توجه تمدن هاي مختلف بوده است و امروزه نيز اين توجه بيش از پيش وجود دارد به گونه اي كه فناوري هاي جديد مانند دستگاه حضور و غياب محيطي را فراهم آوردند كه مي توان تقريبا در مدت زماني كوتاه به اطلاعاتي وسيع از قبيل ميزان كاركرد پرسنل، مقدار اضافه كاري، ميزان كسري كار و مواردي از اين قبيل دست يافت وكارهاي مربوط به شيفت كاري پرسنل و مديريت زمان را بسيار نظم بخشيده و تسريع كنيد و فرايندهاي اداري كمتر دستخوش كاغذ بازي و ملزومات غير لازم قرار مي گيرد.

ما همواره براي موفقيت بيشتر نيازمند بكارگيري راهبرد هاي مديريت زمان مي باشيم اين راهبردها براي استفاده بهينه از وقت تنطيم شده وجلوگيري از هدر رفت و پرتي ساعات كاري و به عنوان روشي براي پايش و كنترل زمان بكار مي رود كه در نتيجه منجر به افزايش بهره وري سازمان شما نيز مي گردد.

در اين رابطه دستگاه حضور و غياب و بطوركلي اتوماسيون هاي اداري مي توانند در زمينه هاي مختلفي از جمله :

۱- ايجاده انگيزه لازم براي انجام كار

۲- جلوگيري از اتلاف وقت

۳- كاهش فشار روزانه و درنتيجه افزايش سلامت روان و افزايش كارايي سازماندهي و بهره وري به شما در  اداره ي مجموعه كمك شاياني ارائه دهند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/8/3  ساعت: ۰۸

شايد بهتر باشد قبل از خريد يك دستگاه حضور و غياب با اهميت استفاده از آن در يك شركت يا سازمان بيشتر آشنا شويد.امروز در اين مقاله از وب سايت فراتكنو در خدمت شما هستيم تا با فوايد و كاربرد هاي متنوع آن با توجه به نوع فعاليت هر مجموعه اطلاعات بيشتري پيدا كنيم.

كاربرد و اهميت استفاده از دستگاه حضور و غياب چيست؟

شايد اين سوال ساده به نظر برسد و پيش خود بگوييد خب اين سيستم براي حضور و غياب پرسنل كاربرد دارد.جواب شما كاملا درست است ولي اگر بخواهيم كمي موشكافانه تر به قضيه نگاه كنيم شما نه تنها مي توانيد نظارت دقيق تري به كنترل ورود و خروج كارمندان داشته باشيد بلكه مي توانيد به مرور زمان يك نظم پايدار را نيز ايجاد كنيد.

در واقع شما هزينه اي كه براي خريد يك دستگاه ورود و خروج در نظر مي گيرد به مرور زمان جبران مي شود.به اين صورت كه اگر طي يك ماه تمامي تاخير هاي ورود و تعجيل هاي خروج محاسبه شود، متوجه مي شود كه چه ميزان مبلغ هاي كوچك جمع شده و در نهايت همين مبلغ هاي كوچك هزينه ي خود دستگاه را در مي آورد.

از طرفي كارمندي كه ببينيد بايت چند دقيقه تاخير و يا چند دقيقه زودتر رفتن قرار است مبلغي از او كم شود پس در ساعت ورود خروج خود دقت بيشتري مي كند. در نتيجه خواهيد ديد كه با گذشت زمان يك نظم يك پارچه را در مجموعه ي خود برقرار كرده ايد.

البته دقت كنيد كه سخت گيري را خيلي بيش از حد شديد نكنيد تا كارمند شما از كار زده شود و بيش از اندازه تحت فشار باشد. زيرا در اين صورت اين كارمند است كه كار را به نحو احسنت انجام نمي دهد.

يكي ديگر از مواردي كه از اهميت هاي خريد يك دستگاه به شمار مي رود اين است كه كارمندان در صورتي مشكلي با كارفرما پيدا كنند شما به راحتي مي توانيد با سند و مدرك ريز تردد هاي اين فرد را كه از قبل بايگاني كرده ايد گزارش دهيد. همچنين به صورت ماهانه مي توانيد گزارشي از ورود خروج را پرينت گرفته و به افراد بدهيد تا جاي هيچ حرف و سخني براي آن ها باقي نماند..

از ديگر فوايد خريد دستگاه حضور غياب اين است كه ديگر نيازي نيست انتهاي هر ماه ساعت هايي كه به صورت دستي در كاغذ نوشته شده براي حقوق كارمندان محاسبه كنيد. اين كار در نرم افزار حضور و غياب با زدن چند كليك انجام مي شود كه با اين كار هم در زمان خود صرفه جويي كرده ايد هم از اشتباهات احتمالي جلوگيري مي كنيد.

اما نكته اي كه باقي مي ماند، در زمان خريد دستگاه حتما به نرم افزاري كه همراه سيستم حضور و غياب به شما ارائه مي شود دقت كنيد. بهتر است نرم افزار محيطي كاملا كاربر پسند و راحت داشته باشد تا نيازي نباشد هر ماه شما براي محاسبه كاركرد افراد با پشتيباني تماس بگيريد.

بحث ديگري كه لازم دانستيم تا برايتان مطرح كنيم موضوع نحوه ي پشتياني و خدمات پس از فروش مي باشد. در هنگام خريد دقت كنيد كه آيا بابت آموزش يا نحوه ي راه اندازي، مبلغي بايد پرداخت كنيد يا خير. يا مثلا اگر سوالي در خصوص دستگاه و نرم افزار حضور و غياب برايتان پيش بيايد نحوه ي ارائه پشتيباني شركت سرويس دهنده چگونه است؟

در صورتي كه دستگاه و نرم افزار خود را از مجموعه ي حضور و غياب فراتكنو تهيه كنيد هيچ مبلغ اضافي بابت آموزش و راه اندازي نيازي نيست پرداخت كنيد و كليه دستگاه ها داراي يكسال پشتياني رايگان مي باشد.

اميدارم اين مقاله برايتان مفيد واقع شود و درصورتي كه سوالي داشتيد از همين بخش با ما همراه باشيد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/7/17  ساعت: ۱۴

كنترل زمان هدر رفته بين روز

شايد برايتان سوال پيش بيايد كه هر چقدر هم ما برنامه ريزي خوب زماني داشته باشيد باز هم روزتان پر از زمان هايي است كه بيهوده تلف مي شود مثلا زمان منتظر بودن مترو و اتوبوس يا زماني كه يكي از كلاس هاي شما برگزار نمي شود.شما بايد بتوانيد براي اين موقعيت ها هم نوعي برنامه ريزي داشته باشيد.

در دنياي امروز با پيشرفت علم و تكنولوژي با استفاده از ابزار ها و نرم افزار هايي كه هميشه همراه شما هستند، بسياري از كار ها را مي توان انجام داد و براي اين وقفه هاي بين روز از هدر رفتن زمان جلوگيري كنيد مثلا با يك نرم افزار موضوع حضور و غياب پرسنل خود را چك كنيد.

 

برنامه ريزي زماني داشته باشيد

اكثر افراد وقتي كه يك روز خود را آغاز مي كنند هيچ اطلاعات دقيقي درباره ي زمان بندي آن روز خود ندارند. بسياري از محققين به اين نتيجه رسيده اند وقتي فردي برنامه ريزي زماني يك روزش را جايي ثبت نكند نمي تواند بفهمد كه چه ميزان از ساعت روز خود را صرف كار هاي بيهوده كرده است.

پيشنهاد ما اين است كه اگر تا امروز روال منظم و دقيقي نداشتيد ابتدا بعد از اتمام يك روز، كارهايي كه انجام داده ايد را روي كاغذ بياوريد و در روز هاي آتي بهترين كار اين است كه حساب تك تك كارها را داشته باشيم تا ببينيم در روز چقدر از زمان ما صرف چه كارهايي شده است. اگر اين زمان بندي را ثبت كنيد، به نتيجه هاي خوبي مي رسيد و اين انتظار را نداشته باشيد كه در روز هاي اول دقيقا طبق برنامه عمل كنيد.

 

در كار ها از ديگران كمك بگيريد

بسياري از افراد بر اين باورند كه همه ي كار ها را فقط بايد خودشان انجام دهند تا آن كار به نحو احسنت انجام شود.در واقع فكر مي كنند اگر كار توسط شخصي غير خودشان انجام شود خراب مي شود كه اين عمل باعث مي شود زمان زيادي را صرف مشكلات خود كنيد. درصورتي كه برخي متخصصان چنين مي گويند كه كارهايي كه در انجام دادنشان خوب هستيد را خودتان انجام دهيد و همچنين كارهايي كه مجبور به انجامشان هستيد را به شخص ديگري واگذار كنيد.

فرض كنيد شما كاري را به خوبي بلد نيستيد پس مجبوريد مدت‌زمان بيشتري براي آن صرف كنيد در صورتي كه اگر همين كار را به فرد ديگري كه كمي مطمئن باشد واگذار كنيد مدت‌زمان بيشتري براي وظايف اصلي خود خواهيد داشت.

پس يك راه صرفه جويي در زمان اين است كه اول به يك شناخت عالي از توانايي هاي خود برسيد و كار هايي كه كمي از حيطه ي توانايي شما خارج است را به ديكران واگذار كنيد.

 

انرژي خود را تقسيم كنيد

بيشتر مردم به اين موضوع معتقدند كه كار صبح بهتر انجام مي شود ولي شايد بهتر اين باشد كه از همان ابتداي صبح كه انرزي بيشتري داريم با تقسيم روز به بازه‌هاي ۹۰ دقيقه‌اي براي كار كردن، ميزان تمركز را افزايش دهيم تا در ميانه هاي روز يا شب با خستگي فراوان و بي حوصلگي شديد روبرو نشويم و كمك مي‌كند كه كار بيشتري در مدت‌زمان كمتري انجام شود.

توجه كردن به موضوع تقسيم انرژي بدن به طول روز براي بازدهي بهتركار ها ضروري است. در واقع وقتي شما با انرژي و احساس خوب به يك موضوع تمركز مي كنيد بازده ي بهتري ميگيريد و از كار مداوم روي يك موضوع حوصله تان سر نمي رود.

 

فايل هاي راهنما را حتما بخوانيد

شايد اين موضوع يك بحث پيش پا افتاده براي بعضي از افراد باشد ولي بسياري از مردم  هستند كه تا به حال چند بار برايشان پيش آمده است كه بعد از خريدن محصول جديد، راهنماي استفاده از آن را مطالعه نمي كنند. شايد ساعت ها وقت بذاريد براي يادگيري استفاده از آن وسيله ي جديد ولي اگر يك بخش كوچك اين زمان را صرف مطالعه ي راهنما مي كرديم هم با همه ي قابليت ها آشنا مي شديد و هم در زمان خود صرفه جويي مي كرديد.زمان گذاشتن كوتاه و مطالعه يك فايل راهنما دخيلي بهتر از آت است كه ساعت ها خود را درگير استفاده كنيم.

فرض كنيد يك دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي خريده ايد و روش تعريف اثر انگشت را بلد نيستيد بهتر است به راهنماي سي دي مراجعه كنيد تا اين كه همه ي منو ها را خودتان بررسي كنيد.

 

با روند زندگي بزرگان آشنا شويد

كمتر افرادي ديده مي شوند كه بدون تلاش به درجات بالايي برسند. هيچ فرد برجسته و موفقي بدون تلاش برنامه ريزي و هدف گذاري نتواسته به مراتب بالاي موفقيت برسد.پس اگر ابتداي كتر هستيد از تجربه و سبك زندگي بزرگان حتما استفاده كنيد و آن ها را الگوي خود قرار دهيد. شما هم اصول اوليه‌ي كارهاي روزانه‌ي خود را در نظر بگيريد و به فكر راه‌هايي براي افزايش كارآمدي خود باشيد.

مثلا اگر مديرت يك سازمان را برعهده داريد مراحل رسيدن به موفقيت مجموعه هاي بزرگي همچون اپل ايده بگيريد يا اگر قصد تحصيل در مراحل بالايي را داريد از برنامه ريزي استادان بزرگ خود و تجربه ي آن ها استفاده كنيد.سپس يادداشت كنيد تا فراموش نشود.

 

برانگيختن انگيره را بياموزيد

در طول زندگي هر شخص هدفي خاص وجود دارد. اين هدف اصلي اگر خيلي بزرگ است شما بايد به هدف هاي كوچك تر تقسيم كنيد و دقيقا آن ها را براي خود مشخص كنيد. مثلا دوست داريد يك ماشين بخريد يا فرض كنيد مي خواهيد يك زبان برنامه نويسي را ياد بگيريد. يك عكس از هدف خود تهيه كنيد و آن را به عنوان انگيزه اي در جلوي چشم خود قرار دهيد. يادآوري اهداف و فكر كردن به آن‌ها انگيزه‌ي خوبي را براي تحمل سختي‌ها در فرد ايجاد مي‌كند. هر موقع كه احساس كرديد از مسير كار منحرف مي‌شويد چند ثانيه به آن نگاه كنيد.

 

اميدوارم اين مقاله كه از وب سايت دستگاه حضور غياب فراتكنو مطرح شد برايتان مفيد واقع شود.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/7/6  ساعت: ۰۸

شايد برايتان جالب باشد همان گونه كه سيستم هاي تشخيص چهره در دستگاه حضور و غياب طرفدار زيادي به دليل راحتي كار و دقت بالا پيدا كرده است،در اين روز ها كاربرد مشابهي البته براي قفل گوشي ها دارد.امروز با ما همراه باشيد تا با دقت سنسور هاي هاي تشخيص چهره در گوشي موبايل و عملكرد آن بيشتر آشنا شويم.

به احتمال زياد شما نيز به اين موضوع در اين روز ها پي برديد كه چند وقتي است گوشي ‌هاي سري جديد كه داراي سيستم تشخيص چهره هستند هياهوي بالايي را در بازار پررقابت گوشي ‌هاي موبايل براي طرفداران تكنولوژي هاي جديد به‌ پا كرده‌ است. اخيرا كمپاني اپل نيز با رونمايي از iPhone X كه به نوع خلاقانه تري از اين سيستم كه به فيس آي دي معروف است نيز استفاده كرده است تا با اين كار آيفون ايكس را با دقت بالاي اين نوع سنسور، در بين ديگر مدل ها متمايز كند.

سيستم فيس آي دي (FaceID)

اين سيستم نسبتا جديد در زمينه گوشي ‌هاي هوشمند كه البته قبل از آن در دستگاه حضور غياب و ديگر وسيله ها كاربرد فراواني داشت با وجود جذابيت فراوان هنوز نتوانسته كاربران زيادي را به خود جذب كند، اما كمپاني اپل مدعي اين موضوع است كه در طراحي و ساخت فيس ‌آي ‌دي در گوشي iPhone X توانسته بر مشكلاتي كه از گسترش استفاده از سيستم‌ هاي تشخيص هويت برپايه ي زيست‌ سنجي انجام شده است جلوگيري كند.

با توجه به توضيحاتي كه كمپاني اپل ذكر كرده، FaceID با پرتاب بيش از ۳۰هزار نقطه اشعه فروسرخ به‌ سمت چهره شخص از جزئيات صورت يك الگوي كامل بر مي دارد و نقشه ‌برداري دقيق انجام مي‌دهد و سپس نقشه به ‌دست ‌آمده را با بهره‌گيري از دوربين فروسرخ TrueDepth و همچنين ريز پردازنده فوق ‌قدرتمندي كه در آيفون ايكس در نظر گرفته شده است، تجزيه ‌و تحليل مي‌كند.

با توجه به موضوع پيشرفت سريع سامانه‌هاي موبايلي تشخيص چهره در سال ‌هاي گذشته ، هنوز هم عده‌اي از پژوهشگران و هكر هاي اين حيطه ي كاري بر اين باورند كه سامانه ‌هايي از قبيل فيس ‌آي‌ دي نمي‌توانند امنيت قابل اعتمادي داشته باشند. همين امسال بود كه هكرها توانستند امنيت اسكنر تشخيص چهره گوشي GLEXY S8را تنها در مدت كوتاهي پس از عرضه زير سوال ببرند. آن ها به راحتي نشان دادند كه با قرار دادن تصوير همان شخص در مقابل لنز دوربين در اين گوشي موبايل قابل رمزگشايي است كه اين موضوع را نقشه‌ برداري سه‌ بعدي فيس ‌آي ‌دي تا حدي زيادي برطرف كرده است، اما تجربه نشان داده است سيستم ‌هاي تشخيص چهره گوشي هاي موبايل معمولا در شرايط نوري متفاوت يا از زواياي مختلف قادر به شناسايي چهره كاربر نيستند و هرقدر هم كه اپل در موضوع امنيت گوشي‌هاي هوشمند خود ادعاي بسيار زيادي داشته باشد، باز هم دور از انتظار نيست كه هكرهاي خبره بتوانند معتبرترين سيستم‌هاي امنيتي را دور بزنند.

عملكرد سيستم تشخيص چهره آيفون چگونه است؟

طريقه ي عملكرد سيستم فيس ‌آي ‌دي به اين گونه است كه هنگام اسكن چهره از شخص مي‌ خواهد صورت را به طرفين بچرخاند تا الگوريتم ‌هاي يادگيري ماشيني گوشي بتوانند جزئيات كامل و دقيق چهره را از زاويه هاي گوناگون بررسي كرده و نقشه سه ‌بعدي دقيق ‌تري توليد كنند. پس از تهيه و ذخيره‌سازي اين نقشه، فيس ‌آي‌ دي حتي قادر خواهد بود هويت كاربر را در تاريكي با استفاده از مادون قرمز شناسايي كند.

نكته ي جالب‌ اين است كه تراشه جديد BionicA11 در اين گوشي قادر به اجراي الگوريتم ‌هاي جديد ‌تري است كه تغييرات ظاهري كاربر مثل عينك، كلاه و ريش و سبيل يا آرايش صورت براي بانوان را با دقت بالا شناسايي مي‌كند.در صورتي كه در مدل هاي قديمي دستگاه حضور غياب تشخيص چهره اين موضوع به درستي عمل نمي كرد
البته فيليپ شيلر كه يكي از مديران شركت اپل است در مورد سيستم تشخيص چهره چنين مي گويد كه درصورت بسته‌ بودن چشم‌ ها يا عدم قرارگيري درست در مقابل دوربين، اين سيستم عمل نخواهد كرد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/6/5  ساعت: ۰۷

امروز با مقاله اي ديگر در خصوص پروتكل TCP/IP در دستگاه حضور غياب در خدمت شما هستيم. قبل از اين كه ماژول wifi به دستگاه هاي حضور و غياب اضافه شود وجود پروتكل TCP/IP كه در دستگاه حضور و غياب اصطلاحا به پورت شبكه معروف است از مهمترين مولفه هاي يك سيستم حضور و غياب به شمار مي رفت.البته هنوز هم اين پروتكل براي مجموعه هايي كه از طريق كابل شبكه يا همان كابل LAN ارتباط داخلي را برقرار مي كنند بسيار مثمرالثمر واقع مي شود.در اين بخش قصد داريم با اين پروتكل پر طرفدار و رابطه ي آن با دستگاه حضور و غياب بيشتر آشنا شويم.

تفاوت بين پروتكل هاي Ethernet/IP و TCP/IP در چيست؟

كلمه TCP مخفف عبارت Transmission Control Protocol مي باشد. اين پروتكل در واقع مسئول مديريت ارتباط بين يك كلاينت و يك سرور است و وظيفه ي اصلي آن تقسيم ديتا و در نهايت رساندن ديتا ها به مقصدشان مي باشد. اگر هر بخش از اين ديتاها به مقصد نرسند و يا اين كه يكي از آن ها مخدوش باشد باز اين وظيفه ي پروتكل TCP است كه تعيين كند اطلاعات از دست رفته چگونه مجددا ارسال شود.

ولي اترنت بخش كوچك تري از اينترنت و شبكه اي محدود به يك مكان جغرافيايي است كه دستگاه هاي موجود در آن مكان را به هم وصل مي كند. شبكه اترنت Ethernet در واقع همان LAN يا شبكه محلي است كه در آن مجموعه اي از دستگاه هاي موجود در يك مكان جغرافيايي محدود مانند يك اتاق به هم وصل مي شوند.

در ابتدا اگر بخواهيم پروتكل را با مثالي برايتان توضيح دهيم اين طور مي توان گفت: فرض كنيد هر يك از زبان هاي دنيا يك پروتكل باشد مثلا عربي ، افغاني ، فارسي ، انگليسي و … وقتي مي خواهيد با يك شخص عربي صحبت كنيد ، براي اين كه بتوانيد صحبت هاي يكديگر را متوجه شويد يا بايد شما به زبان عربي صحبت كنيد ويا اين كه فرد مقابل شما با زبان فارسي صحبت كند. پس بهتر است در اين سطح هر دو از زبان بين المللي استفاده كنند .خب حالا كشور ايران كه بخشي از جهان است را در نظر بگيريد ، در كشور ما همه به زبان فارسي صحبت مي كنند اما لهجه هاي گوناگوني وجود دارد ، لري ، اصفهاني ، كردي و … هر يك از اين لهجه ها در محل خود قابل درك هستند اما در شهر ديگر ممكن است مورد استفاده قرار نگيرند ولي با اين حال همه زبان فارسي را مي فهمند.رابطه ي پروتكل ها شبيه به اين مثال مي باشد.

TCP/IP يك پروتكل ۴ لايه با استاندارد جهاني است كه در اكثر شبكه هاي بزرگ بكار گرفته مي شود . با اين كه اين پروتكل شايد كمي كند و مستلزم استفاده از منابع زيادي باشد ولي در دنياي امروز هنوز هم نياز بسياري از كاربران را برطرف مي كند و طرفداران زيادي دارد. پروتكل TCP/IP درون چندين نوع پروتكل ديگر است كه در كل شامل شش پروتكل اساسي زير مي شود تشكيل شده است:

TCP : پروتكل ارتباط برنامه‌هاي كاربردي
UDP : پروتكل ارتباط برنامه‌هاي ساده
(IPپروتكل اينترنت) :ارتباط ميان كامپيوترها
ICMP : پروتكل كنترل پيغام‌هاي اينترنتي براي كنترل خطاها
DHCP : پروتكل كنترل وضعيت آدرس ‌هاي پويا

پروتكل هاي شش گانه ذكر شده مجموعه اي از استاندارد هاي لازمه براي ارتباط بين كامپيوترها و دستگاه ها را در بستر شبكه فراهم مي كند. تمامي برنامه ها و ساير پروتكل هاي موجود در پروتكل TCP/IP ، به شش پروتكل بالا مرتبط است كه به طور جزئي تر اصلي ترين وظيفه بخش پروتكل TCP اطمينان از ارسال درست و دقيق اطلاعات است و مهمترين مسئوليت پروتكل IP دريافت و ارسال بسته هاي اطلاعاتي به مقصد هاي صحيح مي باشد. همچنين پروتكل TCP/IP براي آدرس دهي در كامپيوتر از ۳۲ بيت يا ۴ عدد بين ۰ تا ۲۵۵ استفاده مي‌كند. هر ديوايسي به عنوان مثال فرض كنيد دستگاه حضور غياب ، در شبكه هاي مبتني بر TCP/IP داراي يك آدرس منحصر بفرد است. آدرس فوق IP ناميده مي شود. يك آدرس IP مطابق زير است :

۱۹۲.۱۶۸.۱.۲۰۱

معمولا به دليل بخاطر سپردن آسان آدرس هاي IP ، نحوه نمايش آن ها بر مبناي دهدهي بوده كه توسط چهار عدد كه توسط نقطه از يكديگر جدا مي شود است . هر يك از اعداد فوق را octet مي گويند. كامپيوترها براي ارتباط با يكديگر از مبناي دو ( باينري ) استفاده مي نمايند. فرمت باينري آدرس IP اشاره شده بصورت زير است:
۱۱۰۱۱۰۰۰.۰۰۰۱۱۰۱۱.۰۰۱۱۱۱۰۱.۱۰۰۰۱۰۰۱

همانگونه كه مشاهده مي گردد هر IP از ۳۲ بيت تشكيل مي گردد. بدين ترتيب مي توان حداكثر ۴.۲۹۴.۹۶۷.۲۹۶ آدرس منحصر بفرد را استفاده كرد. مثلا: آدرس ۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵ براي Broadcast ( انتشار عام ) استفاده مي گردد.
از همرامي شما صميمانه سپاسگزازيم.اميدواريم اين مقاله برايتان مفيد واقع شود.


:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/5/25  ساعت: ۱۳

امروز با مقاله اي ديگر از سايت دستگاه حضور غياب فراتكنو در خدمت شما هستيم تا با راه كار هاي اصلاح و برخورد با كارمندان بي انضباط بيشتر آشنا شويم.در ابتدا اگر بخواهيم به شباهت رابطه ي بين كارمندان و مشتريان اشاره كنيم ،كارمندان در جايگاه خود بـه عـنـوان نـوع ديـگري از مشتري يا همان خريدار تعريف مي شوند.شايد اين صحبت بر ايتان عجيب باشد ولي تفاوت يك كارمند با خريدار در اين است كه شـمـا يـك موقعيت شغلي را به آن ها مي فروشيد. به هر حال اين كار هم در نوبه خود نوعي تجارت است. فرض كنيد زمينه كاري شما اتوماسيون اداري است و مي خواهيد يك دستگاه حضور غياب را بفروشيد، همان طور كه ارتباط طولاني و خوب  با يك مشتري ثابت، مي تواند سود خوبي به شما برساند با كارمندان هم همين مسئله صدق مي كند كه هر چه بهتر با آن ها كنار بياييد در نتيجه معامله بهتري نيز خواهيد داشت.
اما در اين بين كارمندان بي انضباطي وجود دارند كه شايد كمي برايتان مشكل ساز شوند كه اگر وب سايت فراتكنو را دنبال كرده باشيد در مقاله اي مجزا درباره ي كارمندان مشكل ساز مقاله اي مطرح شد در اين قسمت مي خواهيم راه كار هايي را براي مقابله با كارمندان بي انضباط و بي مسئوليت را برايتان بيان كنيم.

راه حل بي انضباطي و بي مسئوليتي كارمندان :

۱-در قدم اول بايد اين مسئله را در نظر داشته باشيد كه گاهي اوقات مشكل از نوع مديريت است كه باعث بي مسئوليتي كارمندان مي شود كه قطعا اگر اين بي مسئوليتي و بي انضباطي كارمندان ادامه يابد نمي توانيد كار را پيش ببريد. بنابراين براي بهبود شرايط كاري بايد خوب فكر كنيد مشكل از كجاست؟ مشكلات كاري را سعي كنيد در محيط كاري با بحث و گفت و گو با كارمندان به صورت مودبانه و دوستانه حل كنيد. اين راه حل مناسبي براي بهبود اوضاع كسب و كار شما خواهد بود. در ضمن اين نكته را در نظر داشته باشيد كه مشكل از جانب شما نباشد و مديريت شما از كم و كاستي هايي برخوردار نباشد كه باعث بي انضباطي يا بي مسئوليتي كارمندان شود.
۲- روش ها و راهكار هاي گوناگوني در زمينه مديريت منابع انساني در محيط كار وجود دارد. از جمله آن ها، ارزيابي عملكرد كاركنان مي باشد كه به نوبه خود بسيار حائز اهميت و در خور توجه است. به همين دليل كمي دقيق تر بايد به اين موضوع بپردازيم. براي رسيدن به يك عدالت در نحوه سنجش عملكرد كاركنان، در هر سطحي بايد ارزيابي دو طرفه و دوستانه يعني مديران از كاركنان خود و كاركنان از مديران و رواساي قسمت خود صورت گيرد. اين روش مي تواند مناسبات بين آنها را بهبود ببخشد و نظر كاركنان نسبت به مديريت را تغيير دهد. در واقع با پيگيري مسئوليت ها دليلي وجود ندارد كه شخصي از كار هاي موظف شده به او كناره گيري كند يا براي آن كار انجام نشده توجيحي داشته باشد.
۳- يكي ديگر از روش هاي كنترل نظم و از بين رفتن بي تفاوتي، تقسيم قدرت و اجازه دادن به كاركنان براي تصميم گيري بر اساس سطح مسئوليت آن ها مي باشد كه موجب همكاري و مشاركت كاركنان در پيشرفت مجموعه و سازمان، به سمت هدف هاي شركت مي باشد. مشاركت كاركنان در بعضي از تصميم گيري ها باعث كاهش اختلاف در نظرات و همچنين باعث نزديك تر شدن نظرات مديران و كاركنان مي شود. مشاركت در تصميم گيري باعث مي شود كه انگيزه هر شخص با توجه به صحبتي كه مطرح شده براي انجام كار بهتر افزايش پيدا كند و ارزيابي عملكرد كاركنان با دقت بيشتري انجام شود. در كل با تقسيم منظم مسئوليت ها بين مديران و كارمندان انگيزه كاري بيشتر مي شود.
۴- اكثر افراد بي مسئوليت و راحت طلب در پي يافتن راهى مناسب براى پياده سازي طرز تفكر خود هستند. لذا اين افراد مشاغلى را انتخاب مى‏كنند كه ممكن است موقتى و شايد كوتاه باشد زيرا در جستجوي موقعيتى هستند كه بتوانند خود را مجدد مورد ارزيابى قرار دهند تا شغلى راحت و بى دردسر برمى گزينند و در پى مشاغل كم زحمت هستند تا فرصت خيال پردازي هاى خود را نيز داشته باشند. بنابراين توجه داشته باشيد مشاغل خاصى هستند كه بدون شك پس از مدت كوتاهى كارمند از كار دلسرد مى‏كنند،اما كاركنانى هم هستند كه از انجام همان كار لذت مى‏برند ، پس مسئله اصلى در قسمت انتخاب افراد درست و متناسب باشغل شما بسيار مهم مي باشد.
اميدوارم اين مقاله كه از وب سايت حضور و غياب فراتكنو كه با موضوع كارمندان بي نظم و بي مسئوليت مطرح شد برايتان مفيد واقع شود.

 

بي نظمي و بي مسئوليتي كارمندان

:
برچسب‌ها:

نويسنده :faratechno
تاريخ: 1396/5/18  ساعت: ۱۲
مشخصات فنيمقادير
نحوه شناسايي ۲.۸ اينچ با منوي فارسي و قابليت نمايش عكس پرسنل
ظرفيت اثر انگشت ۱۰۰۰
ظرفيت كارت ۱۰۰۰
ظرفيت چهره ۲۰۰
ظرفيت تردد ۸۰۰۰۰
نوع كارت ID Card | 125KHz
صدا سخنگوي فارسي
سيستم عامل لينوكس
ارتباطات TCP/IP | USB
منبع تغذيه DC ۵V۲A
زمان تشخيص كمتر از ۰.۵ ثانيه
دماي استاندارد عملكرد ۰ درجه الي ۴۵ درجه سانتيگراد
رطوبت استاندارد عملكرد ۲۰% الي ۸۰%
ابعاد ۱۶۲x72x14 mm
ساير قابليت ها شناسايي از طريق چهره - اثرانگشت -كارت و رمز عبور

توضيحات دستگاه حضور و غياب مدل UF100 :

دستگاه حضور غياب UF100 جزء جديد ترين و كامل ترين دستگاه حضور غياب مي باشد.نحوه ي عملكرد دستگاه به اين شكل است كه قابليت ثبت تردد براي پرسنل ،كاركنان و… از طريق چهره ، اثر انگشت ، كارت و رمز عبور فراهم مي باشد.اصطلاحا اين مدل دستگاه با اين مدل قابليت ها به سري iFace معروف هستند با اين تفاوت كه خروجي رله هم داشتند كه براي محيط هاي كوچك چندان كاربردي نداشت.دستگاه حضور و غياب UF100 سري جديد همين دستگاه ها با اندازه ي كوچك تر و در ظاهري شكيل مي باشد كه به سري UFace معروف هستند.سنسوري كه در اين مدل دستگاه حضور و غياب به كار رفته است از نوع سنسور نوري ضدخش مي باشد كه سرعت شناسايي آن در كمتر از ۰.۵ ثانيه تردد را ثبت و ذخيره مي كند.سنسور دوربيني كه در اين مدل به كار رفته است كمترين خطا را دارد كه بعد از هر تردد عكس شخص را نمايش مي دهد و همچنين قابليت ثبت تردد افراد از طريق كارت و رمز عبور فراهم مي باشد.همراه اين دستگاه دو نرم افزار است كه امكان گزارش گيري و چاپ فيش حقوقي را دارد .يكي ديگر از مزيت هاي اين دستگاه امكان استفاده ي تركيبي از سنسور ها مي باشد كه معمولا براي جاهاي امنيتي كاربرد بيشتري دارد.راه هاي ارتباطي بين دستگاه و كامپيوتري كه نرم افزار روي آن نصب مي شود از طريق USB و شبكه مي باشد .قاعدتا با تكنولوژي جديدي كه در اين دستگاه حضور غياب تعبيه شده كار را براي شما آسان كرده و الزاما نياز به كابل كشي نمي باشد و دستگاه مي توانيد در هر مكاني نصب شود و شما به راحتي تخليه اطلاعات را انجام دهيد.اگر نياز شما دستگاهي كامل و با دو قبليت مهم اثر انگشت و تشخيص چهره با قيمت مناسب مي باشد يا اگر محيطي صنعتي و كارگاهي داريد كه امكان دارد اثر انگشت پرسنل گاهي اوقات زخمي و يا كثيف باشد ما دستگاه حضور و غياب UF100 را به شما پيشنهاد مي دهيم.

:
برچسب‌ها:

[ ]