در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
اهميت و فوايد خريد دستگاه حضور و غياب دستگاه حضور و غياب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :محمد رضوي
تاريخ: ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۲۹:۱۴

شايد بهتر باشد قبل از خريد يك دستگاه حضور و غياب با اهميت استفاده از آن در يك شركت يا سازمان بيشتر آشنا شويد.امروز در اين مقاله از وب سايت فراتكنو در خدمت شما هستيم تا با فوايد و كاربرد هاي متنوع آن با توجه به نوع فعاليت هر مجموعه اطلاعات بيشتري پيدا كنيم.

كاربرد و اهميت استفاده از دستگاه حضور و غياب چيست؟

شايد اين سوال ساده به نظر برسد و پيش خود بگوييد خب اين سيستم براي حضور و غياب پرسنل كاربرد دارد.جواب شما كاملا درست است ولي اگر بخواهيم كمي موشكافانه تر به قضيه نگاه كنيم شما نه تنها مي توانيد نظارت دقيق تري به كنترل ورود و خروج كارمندان داشته باشيد بلكه مي توانيد به مرور زمان يك نظم پايدار را نيز ايجاد كنيد.

در واقع شما هزينه اي كه براي خريد يك دستگاه ورود و خروج در نظر مي گيرد به مرور زمان جبران مي شود.به اين صورت كه اگر طي يك ماه تمامي تاخير هاي ورود و تعجيل هاي خروج محاسبه شود، متوجه مي شود كه چه ميزان مبلغ هاي كوچك جمع شده و در نهايت همين مبلغ هاي كوچك هزينه ي خود دستگاه را در مي آورد.

از طرفي كارمندي كه ببينيد بايت چند دقيقه تاخير و يا چند دقيقه زودتر رفتن قرار است مبلغي از او كم شود پس در ساعت ورود خروج خود دقت بيشتري مي كند. در نتيجه خواهيد ديد كه با گذشت زمان يك نظم يك پارچه را در مجموعه ي خود برقرار كرده ايد.

البته دقت كنيد كه سخت گيري را خيلي بيش از حد شديد نكنيد تا كارمند شما از كار زده شود و بيش از اندازه تحت فشار باشد. زيرا در اين صورت اين كارمند است كه كار را به نحو احسنت انجام نمي دهد.

يكي ديگر از مواردي كه از اهميت هاي خريد يك دستگاه به شمار مي رود اين است كه كارمندان در صورتي مشكلي با كارفرما پيدا كنند شما به راحتي مي توانيد با سند و مدرك ريز تردد هاي اين فرد را كه از قبل بايگاني كرده ايد گزارش دهيد. همچنين به صورت ماهانه مي توانيد گزارشي از ورود خروج را پرينت گرفته و به افراد بدهيد تا جاي هيچ حرف و سخني براي آن ها باقي نماند..

از ديگر فوايد خريد دستگاه حضور غياب اين است كه ديگر نيازي نيست انتهاي هر ماه ساعت هايي كه به صورت دستي در كاغذ نوشته شده براي حقوق كارمندان محاسبه كنيد. اين كار در نرم افزار حضور و غياب با زدن چند كليك انجام مي شود كه با اين كار هم در زمان خود صرفه جويي كرده ايد هم از اشتباهات احتمالي جلوگيري مي كنيد.

اما نكته اي كه باقي مي ماند، در زمان خريد دستگاه حتما به نرم افزاري كه همراه سيستم حضور و غياب به شما ارائه مي شود دقت كنيد. بهتر است نرم افزار محيطي كاملا كاربر پسند و راحت داشته باشد تا نيازي نباشد هر ماه شما براي محاسبه كاركرد افراد با پشتيباني تماس بگيريد.

بحث ديگري كه لازم دانستيم تا برايتان مطرح كنيم موضوع نحوه ي پشتياني و خدمات پس از فروش مي باشد. در هنگام خريد دقت كنيد كه آيا بابت آموزش يا نحوه ي راه اندازي، مبلغي بايد پرداخت كنيد يا خير. يا مثلا اگر سوالي در خصوص دستگاه و نرم افزار حضور و غياب برايتان پيش بيايد نحوه ي ارائه پشتيباني شركت سرويس دهنده چگونه است؟

در صورتي كه دستگاه و نرم افزار خود را از مجموعه ي حضور و غياب فراتكنو تهيه كنيد هيچ مبلغ اضافي بابت آموزش و راه اندازي نيازي نيست پرداخت كنيد و كليه دستگاه ها داراي يكسال پشتياني رايگان مي باشد.

اميدارم اين مقاله برايتان مفيد واقع شود و درصورتي كه سوالي داشتيد از همين بخش با ما همراه باشيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]